Na podium 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

ZNOWU JESTEŚMY NA PODIUM!

26 marca na Scenie Kameralnej Teatru Nowego w Zabrzu uczestnicy 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w ramach Miejskich Eliminacji rywalizowali w kilku kategoriach, a uczniowie naszej szkoły kolejny raz znaleźli się w gronie laureatów.
W kategorii: RECYTACJA I MIEJSCE uzyskała MARTYNA SERWIŃSKA z klasy III NB, którą przygotowała pani Dyrektor Magdalena Kaernbach-Wojtaś. Martyna zdobyła również II miejsce w POEZJI ŚPIEWANEJ.
II miejsce w RECYTACJI przyznano HANI GAWEŁ z klasy III ND, uczennicy pani Zofii Pindur. Hania jest także laureatką w kategorii: TEATR JEDNEGO AKTORA. Jej występ, przygotowany pod opieką pani Niny Wolskiej, z OPP4 „CET” w Zabrzu, nagrodzono I MIEJSCEM.
III MIEJSCEM w RECYTACJI doceniono ALEKSANDRĘ SKRZYPIEC przygotowaną przez panią Katarzynę Boroń z MDK nr 2 w Zabrzu.
WYRÓŻNIENIE w RECYTACJI otrzymała MAIIA BARAMIDZE z klasy III NC, uczennica pani Urszuli Stankowskiej.
SZYMONA KRASUSKIEGO z klasy IV NC, również podopiecznego pani Katarzyny Boroń, w kategorii: TEATR JEDNEGO AKTORA wyróżniono przyznaniem ex aequo I MIEJSCA.
Miło nam poinformować, że laureatkami Miejskiego OKR-u zostały także nasze absolwentki. KLARA BARON zdobyła I MIEJSCE w POEZJI ŚPIEWANEJ i II MIEJSCE w RECYTACJI, a DARIA PUDŁO otrzymała III MIEJSCE w turnieju TEATRU JEDNEGO AKTORA.
Serdecznie wszystkim gratulujemy, doceniamy talent i życzymy powodzenia laureatom pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach w kolejnym, REGIONALNYM etapie OKR-u.
×
Skip to content