Z życia szkoły

Przydatne adresy

Sponsorzy

Slider

Współpraca z Akademią WSB

 

 

W miniony piątek (28.05.2021) odbyło się spotkanie w Sali Senatu Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, podczas którego podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy uczelnią a Naszym liceum. Jej Magnificencja dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB oraz Pani Dyrektor Magdalena Kaernbach-Wojtaś złożyły swój podpis pod dokumentem o patronacie Akademii WSB nad przedmiotem podstawy przedsiębiorczości od roku szkolnego 2021/2022. Koordynatorem współpracy z Naszej szkoły jest pan Szymon Jakóbik.

 

Tym samym zyskaliśmy możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach, warsztatach i wykładach w języku obcym oraz prelekcjach otwartych dotyczących zarządzania, ekonomii, przedsiębiorczości i funkcjonowania gospodarki. Dodatkowo Uczelnia zaoferowała wsparcie w podejmowanych przez Nas inicjatywach. Już dzisiaj zapraszamy na wszystkie wydarzenia organizowane przez „Trójkę” oraz Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej.

×