Z życia szkoły

Przydatne adresy

Sponsorzy

Slider

Narty Ferie 2021

Obóz narciarski Włochy 2021 Forni di Sopra

Podobnie jak w zeszłym roku planowany jest wyjazd na narty w pierwszym tygodniu ferii ( jeśli oczywiście sytuacja pandemiczna na to pozwoli)

Wyjazd planowany jest do włoskiej miejscowości Forni di Sopra w dniach 29.01.2021- 5.02.2021

Koszt wyjzadu: 2000zł + 100 euro (skipass)

W cenę wliczone jest:

-Przejzad autokarem typu LUX

– 6 dniowy skipass

– ubezpieczenie KL, NWI, NWS, KR, BP, OC

– śniadanie , obiadokolacja i prowiant na stok

– pokoje z łazienkami

– instruktorzy snowboard/ narty

– opieka wychowawcy

– opieka medyczna

Hotel jest usytuowany niedaleko od stoku. Można jeździć skibusem, ale pieszo jest to tylko 5 min.

Uczestnicy naszego obozu w zasadzie nie mają kontaktu z osobami nie będącymi uczestnikami obozu. Posiłki w hotelu są tylko dla naszych grup w określonych godzinach. W miejscowości są 2 sklepy i nawet jeśli szliśmy na zakupy w zeszłym roku, to byliśmy w większości  jedynymi klientami. Stoki są długie i szerokie , a przede wszystkim puste i bezpieczne.

Więcej informacji można uzyskać w klubie sportowym Manhattan 27  (512 731 933 lub www. Manhattan27.pl ) lub u pani Jolanty Sazanów i Małgorzaty Kwiatkowskiej.

Zaliczka 200 zł płatna na konto klubu podane na umowie, reszta kwoty najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Po umowy i karty uczestnika prosimy zgłaszać się do p. Jolanty Sazanów lub M. Kwiatkowskiej. Prosimy o zapisy u ww. pań, a nie bezpośrednio przez stronę klubu.

Organizotor sugeruje również  wykupienie indywidualnie ubezpieczenia (do tygodnia od daty podpisania na umowie) od kosztów rezygnacji .

Forni di Sopra – I Larici

×