Z życia szkoły

Przydatne adresy

Sponsorzy

Slider

Zimowa sesja Delf za nami!

 

4 marca 2017, w działającym w naszej szkole Centrum Egzaminacyjnym Delf, ponad 70 uczniów z Zabrza i okolicznych miast przystąpiło do kolejnej sesji Delf. To już dziesiąta sesja tego międzynarodowego egzaminu z języka francuskiego w nasze szkole! Zdawała rekordowa ilość uczniów i, jak podsłuchaliśmy w kuluarowych rozmowach pań egzaminatorek, wyjątkowo dobrze przygotowanych kandydatów. Uczniowie klasy IIIgc po raz pierwszy w historii naszej szkoły podeszli do egzaminu na poziomie A1. Byli świetnie przygotowani, jednak odrobiny stresu nie zabrakło. Ale to dobrze, bo okazał się być motywujący!

Uczennicom z Ic dziękujemy za obsługę poczęstunku, trochę sucré, trochę salé.

Paniom egzaminatorkom i organizatorom dziękujemy za miłą atmosferę i dużo pozytywnej energii, która mamy nadzieję przełoży się na dobre wyniki tej rocznicowej sesji. Uczniowie klas IIIgc, IIc i IIIc będą na nie teraz z niecierpliwością czekali. 

 

 

 

×