Skarbnikowe Gody

Święto Miasta, którego jesteśmy częścią-jak mogłoby nas tam nie być-kolorowych, wesołych, będących teraźniejszością i przyszłością Zabrza. Naszemu miastu życzymy, żeby dalej prężnie się rozwijało, by powstawało jak najwięcej pięknych miejsc, jak wyremontowana właśnie koło naszego liceum Wieża Ciśnień, w których moglibyśmy się spotykać i spędzać razem czas, a także ścieżek rowerowych, którymi moglibyśmy bezpiecznie jeździć po wszystkich zaułkach naszego Zabrza. Młodym zabrzanom życzymy, by nie uciekali stąd i zmieniali charakter naszej małej ojczyzny tak, by była atrakcyjna i pełna życia. Dorosłym mieszkańcom zaś, by angażowali się w życie miasta-dbali o przestrzeń wokół swoich domów, uczestniczyli w imprezach, akcjach, działali w różnych organizacjach, uprawiali sport, kibicowali Górnikowi, wychodzili „na miasto” i po prostu byli zadowoleni ze swojego życia tutaj. Do posta dodajemy kolka zdjęc naszej nieocenionej Magdaleny Darmoń.

 

×
Skip to content