Z życia szkoły

Przydatne adresy

Sponsorzy

Slider

Dzień Edukacji Narodowej

Co prawda w/w święto w tym roku przypadło w sobotę, ale w naszej szkole uczciliśmy je tradycyjną akademią w dniu 13 października. Jak zwykle szkolny kabaret nie oszczędził naszych kochanych belfrów, żartując sobie nie tylko z ich niektórych zachowań, ale także z … nazwisk. Samorząd w bieżącym roku zaniechał wybierania nauczyciela kosy, mistrza, czy przyjaciela, wprowadzając w to miejsce sondę z przypadkowo wybranymi uczniami i nauczycielami na temat naszej szkolnej rzeczywistości. Zwieńczeniem artystycznych zmagań był występ grupy tanecznej, której opiekunką jest pani Izabela Mazur.
Życząc wszystkiego dobrego, zapraszamy na relację filmową z wydarzenia – https://www.youtube.com/watch?v=TA_vFkJJqjE

Reforma w kabarecie!
W związku z tym, iż większość członków szkolnego kabaretu zdała maturę i poszła w świat należało zrekonstruować jego skład. Debiut nowych i zestresowanych artystów miał miejsce właśnie w czasie tzw. Dnia Nauczyciela. Naszego poprzedniego (wydawałoby się niezastąpionego) Tadeusza Marka zastąpił w roli konferansjera Paweł Kurzelowski z klasy IB, a na miejscu „zdymisjonowanego” Bartka Golika w Wiadomościach zasiadła Agnieszka Betnerowicz z IIc. Z kolei w skeczach (oprócz znanej ekipy) można było zobaczyć uczniów klasy IIIga. Oby to była dobra zmiana.
Wywiadu z nowym składem i autorskiej piosenki można wysłuchać w kolejnej relacji pana Artura Glombika – https://www.youtube.com/watch?v=TM58Z78C4oI

×