Z życia szkoły

Przydatne adresy

Sponsorzy

Slider

Nie taki FOX straszny!!!

 

 

Nadeszły długo oczekiwane wyniki wraz z nagrodami Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „FOX” organizowanego corocznie POD PATRONATEM NAUKOWYM INSTYTUTU FILOLOGII ANGIELSKIEJ UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO W KRAKOWIE.
            Do Konkursu w regionie katowickim przystąpiło prawie 4500 uczniów. Tym bardziej cieszy fakt, że spośród 50 uczestników naszej szkoły aż 11 otrzymało nagrody, zajmując wysokie miejsca w regionie i powiecie.
             Niezaprzeczalną zwyciężczynią została nasza absolwentka Paulina Kuchta, otrzymując nagrodę I stopnia i wynik bardzo dobry za pierwsze miejsce w powiecie i regionie. Tuż za nią uplasowała się również tegoroczna maturzystka Liwia Szala z wynikiem bardzo dobrym i nagrodą II stopnia. Obie były uczennicami  Pań Małgorzaty Kwiatkowskiej i Danuty Lee. W gronie nagrodzonych znalazł się również beniaminek – Zuzanna Dudek uczennica klasy pierwszej, która otrzymuje tytuł bardzo dobry i nagrodę II stopnia za 2 miejsce w regionie i I w powiecie. Zuza jest uczennicą Pań M. Robotyckiej i A. Pilch-Nanowskiej. Cieszymy się, że absolwenci mają godnych następców!!!

Kolejnymi nagrodzonymi wynikiem dobrym absolwentami są: Michał Trzepałka, Małgorzata Handke i Mikołaj Bonk. Z tym samym wynikiem konkurs ukończyła Zosia Nowak – uczennica kl.2 oraz pierwszoklasiści – Magda Barnuś, Szymon Roik, Agata Bojko i Marcel Bartkowiak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

×