Z życia szkoły

Przydatne adresy

Sponsorzy

Slider

Egzamin Deutsches Sprachdiplom B2/C1 w naszej szkole

W dniu 24 listopada 2021 r. odbył się w naszej szkole pisemny egzamin Deutsches Sprachdiplom B2/C1 organizowany przez Wydział Kształcenia Zagranicznego Ministerstwa Edukacji RFN. Uczniowie klasy 3D oraz 3F rozwiązywali zadania z zakresu czytania ze zrozumieniem i rozumienia ze słuchu, a następnie pisali rozprawkę na temat wpływu influencerów na nawyki konsumenckie młodego pokolenia. Za dwa tygodnie odbędą się egzaminy ustne, na które przyjedzie pan Andreas Gross (koordynator egzaminu po stronie niemieckiej). Nauczyciele języka niemieckiego w klasie 3D, pani Monika Niezgoda i pani Monika Zajdel oraz w klasie 3F, pani Katarzyna Karch i pani Małgorzata Studzińska trzymają za wszystkich kciuki. Wyniki na wiosnę!!!

×