Z życia szkoły

Przydatne adresy

Sponsorzy

Slider

STYPENDYSTKI Prezesa Rady Ministrów

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły: Liwia Szala z klasy 3e oraz Julia Ząbkiewicz z klasy 3nb otrzymały w tym roku stypendium Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Stypendium przyznawane jest uczniom szkół ponadpodstawowych za wyśmienite wyniki w nauce.

Liwia Szala to prawdziwy talent językowy. W zeszłym roku uczennica uzyskała certyfikat Deutsches Sprachdiplom B1 oraz dyplom FCE (First Certificate in English) na poziomie C1. Obecnie przygotowuje się do CAE (Certificate in Advanced English). Ponadto Liwia jest laureatką Ogólnopolskich Konkursów Języka Angielskiego English High Flier oraz English Ace. Interesuje się geografią, w szczególności meteorologią. W wolnym czasie chętnie czyta książki w języku angielskim i podróżuje.

Julia Ząbkiewicz to bardzo dobra germanistka wśród biologów i chemików. We wrześniu wzięła udział w międzynarodowym projekcie „Schulbrücke”, przygotowuje się do olimpiady z języka polskiego, uczęszcza na dodatkowe zajęcia z łaciny. W wolnym czasie czyta książki, słucha dużo muzyki, gra w tenisa, a nawet znajduje czas na jazdę konno!

GRATULACJE dla dziewczyn!!!

×