Z życia szkoły

Przydatne adresy

Sponsorzy

Slider

PLAN LEKCJI

W weekend na stronie https://zso11.edupage.org/ w zakładce Plan lekcji zostanie opublikowany plan lekcji. Każdy uczeń będzie mógł zobaczyć plan lekcji swojej klasy , a także swój indywidualny. 21 nauczycieli łączy etety w różnych szkołach, zastępstwo długotrwałe , rozmieszczenie grup w sali gimnastycznej, różnorodność pakietów w klasach 2 i 3 starego LO , a także prośby indywidualne naszych uczniów powodują, że nie jest to plan idealny:( niestety są dla niektórych okienka , są lekcje od 7.25 do 15.30, ale udało nam się uniknąć nauczania na zmiany. Wspomniana wyżej liczebność profili i grup profiliwych w klasach 2 i 3 powoduje, że mamy również problemy z salami. Dlatego wykorzystujemy wszystkie możliwe pomieszczenia. 

PROŚBA DO WSZYSTKICH UCZNIÓW:

proszę sprawdzić swój indywidualny plan lekcji:

czy każdy uczeń ma przypisany język główny i drugi język  , i czy jest przypisany do odpowiedniego nauczyciela ( to prośba do wszystkich klas 2 i 3 )

czy każdy uczeń klas 2 i 3 starego LO ma przypisany wybrany profil i przedmioty, które wybrał

na chwilę obecną brakuje mi informacji od: 

Martyna Sikora kl 2b

Agata Danowska 2b

Zofia Wieczorek 2 f 

osób, które wstępnie wybrały język rosyjski muszą wybrać inny język, lub profil:

Maja Grzyb, Julia Niedziółka, Oliwia Pistor, Szymon Machura, Wanesa Zwirowicz, Aurelia Grabowska, Marta Lotko , Aleksandra Giemza

osób z klas 1 LO- dotyczy drugiego języka ( tylko wybór języka)

Doros Mateusz, Petrosyan Eryk, Pieprzak Filip, Cholewka Małgorzata, Kołodziejczyk Patrycja, Raszka Agata, Wojtasik Michalina, Bijok Oliwier, Gacek Paulina, Krysiak Paweł, Tworek Karolina,Chmura Wiktoria, Płocka Julia, Kęsy Zuzanna, Kida Maksymilian, Konstanty Jakub, Kos Bruno, Mrozek Olga, Piasecka Julia, Stroński Rafał, Szydłowksa Wiktoria.

Proszę wysłać informacje na maila: g.kwiatkowska@gmail.com

 

 

×