Nagrody czekają :)

 

 

Wraz z końcem roku szkolnego Grono Pedagogiczne naszej szkoły postanowiło docenić uczniów, ale tym razem nie przyznano tradycyjnych nagród za świetne oceny, bo tych w zdalnym nauczaniu nie brakowało, ale za wybitne wyróżnienie się w ostatnich miesiącach:

 

  • Akcja #TrójkaAgainstCovid19. Młodzi ludzie (również „Trójkowi” absolwenci) z ogromnym zaangażowaniem szyli setki maseczek, produkowali na drukarce 3D części do przyłbic, które wpłynęły m.in. na komfort pracy sekretariatu i komisji maturalnych. Ogromną ilość tych środków zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa młodzież rozdystrybuowała wśród szpitali na terenie naszego województwa, za co szkoła otrzymała liczne podziękowania. Brawo:

Paweł Kurzelowski

Michalina Kukla

Agnieszka Urbańczyk
Anna Grzywocz
Emilia Kurzyńska

Jakub Skwarzec
Maciek Strzałkowski
Maja Blaszczok
Maja Gaweł
Maks Iwanicki
Marcelina Liszewska
Marta Paciulon
Mateusz Cygan
Paweł Dziembała
Wanessa Wierucka

 

 

  • Finaliści olimpiad przedmiotowych:

 

Anna Adamczyk – Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Michał Trzepałka – Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Victoria Jastrzębska – Olimpiada Języka Niemieckiego

Aleksandra Sztejnwald – Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Wiktoria Błędzińska – Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki oraz Śląski Konkurs Matematyczny

Aldona Greinert – Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Historycznej

Bartłomiej Guza – Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji.

Jakub Klimczak – 44. Olimpiada Języka Angielskiego

 

  • Primus Inter Pares – nagroda, mająca w naszej szkole kilkunastoletnią tradycję. W tym nietypowym roku, nauczycielom trudno było wybrać jednego ucznia/wyjątkową osobowość naszej szkoły. Zdecydowano więc przyznać nagrodę w dwóch kategoriach:

 

  • klasy maturalne – Michalina Kukla i Paweł Kurzelowski – za zainicjowanie akcji #TrójkaAgainstCovid19 oraz wiele innych działań związanych z promowaniem szkoły
  • pozostałe klasy – Samorząd Szkolny – czyli Rafał Kowalczyk i Maja Gaweł – za wzorową współpracę, wyjątkową kreatywność i aktywność.

 

Gratulujemy! Zapraszamy indywidualnie do szkoły w celu odebrania nagród 🙂

 

 

×
Skip to content