Z życia szkoły

Przydatne adresy

Sponsorzy

Slider

Dni Anioła 2019

Szanowni Państwo

Chcielibyśmy gorąco zaprosić na VIII Dni Anioła. Koncert wieńczący anielski tydzień odbędzie się 13.12.2019 (piątek ) o godzinie 17 w auli naszej szkoły. Po raz kolejny zagrają i zaśpiewają najzdolniejsze anioły naszej szkoły, a szkolny kabaret wprowadzi Państwa w cudowny nastrój. 

Dzień Anioła to niezwykłe wydarzenie, kiedy spotyka się cała społeczność szkolna.

Nasza aula często nie jest w stanie wszystkich pomieścić. Dlatego przypominamy, że na koncert można przyjść w dowolnym momencie – cała impreza trwa zwykle ok. 3 godzin, w trakcie koncertu można również spróbować pysznych ciast w naszej anielskiej kawiarence, odwiedzić świąteczne stoiska, a także obejrzeć wystawę prac konkursowych. Działać będzie studio fotograficzne, a także przedszkole, w którym nasze nauczycielki zorganizują zabawy dla najmłodszych. Chcielibyśmy, żeby jak najwięcej cudownej publiczności zobaczyło koncert tego dnia, ale prosimy też o wyrozumiałość, jeżeli zabraknie miejsc siedzących.

×