Z życia szkoły

Przydatne adresy

Sponsorzy

Slider

Skarbnikowe Gody 2018

 

W sobotę nasze miasto świętowało swoje  96. urodziny. Obchody rozpoczęły się od barwnego korowodu. Parada rozpoczęła się tradycyjnie przy placu Wolności i ulicami miasta przemaszerowała do Parku im. Poległych Bohaterów. W kolorowym pochodzie udział wzięły szkoły, przedszkola oraz wiele miejskich organizacji oraz goście spoza Zabrza, a nawet z zagranicy. Zwieńczeniem parady było rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze przebranie – zgodne z mottem tegorocznych Skarbnikowych Godów – „Kolorowe miasto”.

Konkurs na najładniejszy strój w kategorii indywidualnej dla gimnazjów wygrał uczeń naszej szkoły – Dominik BERETA z klasy IIIgd, a w kategorii zbiorowej zwyciężyło III LO :). Nasza szkoła  podążała w paradzie pod hasłem „Trójka błyszczy”, dlatego ubrani byliśmy w różne odcienie złota i srebra. Brawo za kreatywność i poczucie humoru dla uczniów i nauczycieli!

×