Z życia szkoły

Przydatne adresy

Sponsorzy

Slider

TRÓJKA – z nami rozwiniesz skrzydła!

 
 
Pod takim hasłem reprezentowaliśmy naszą szkołę w trakcie kolejnej edycji „Szkolnych Prezentacji”. Podczas miejskich targów swoją ofertę przedstawiały szkoły ponadgimnazjalne i policealne. My także pokazaliśmy się z najlepszej strony, a uczniowie klasy Ib oraz panie Magda Nowak i Agnieszka Pilch – Nanowska udzielały informacji na temat oferty naszej szkoły. Największe zainteresowanie wśród (mamy nadzieję przyszłych uczniów naszej szkoły), wzbudzały dodatkowe klasy językowe, które planujemy otworzyć w tym roku oraz ciekawe pakiety rozszerzeń. Całą uroczystość uświetnił występ uczennic z naszej szkoły, którym akompaniowała pani Kasia Kupiec udowadniając, że w naszej szkole można rozwinąć się również artystycznie. Z kolei za przygotowanie stoiska odpowiedzialny był pan Ireneusz Warzecha.
Zapraszamy do “Trójki” 🙂
 
×